Szukaj na tym blogu

sobota, 21 grudnia 2013

Życzenia z misiem w tle :)

Takie właśnie życzenia, co było dla mnie ogromną niespodzianką, otrzymałam od Justynki. Oprócz kartki z życzeniami był własnoręcznie przez tę niezwykłą dziewczynę uszyty miś :)) Nowy właściciel opiekuje się nim z prawdziwą czułością, ogląda z każdej strony i wciąż dostrzega nowe rzeczy. Świetny ten materiał, muszę kupić pisaki do materiału i będzie nowe zajęcie dla synka. DZIĘKUJEMY!Ale to nie wszystko! W paczuszce były piękne perłowe korale, ozdobna taśma i choinka zapachowa, która swym obłędnie pięknym zapachem napełniła całość przesyłki. Justynko, wszystkie moje ciepłe myśli są przy tobie! Jak mało kto umiesz sprawiać radość :))

Dziś, podczas bazarkowych zakupów spotkałam śliczną serwetkę w świątecznych kolorach - czerwono - zieloną. Wymagała jedynie wyprania i wykrochmalenia i za niewielkie pieniądze mam ozdobę stołu.


Udanych przygotowań! I znalezienia czasu na chwilę oddechu w tym całym zabieganiu.

10 komentarzy:

 1. Aniu śliczne prezenty dostałaś od Tiny przepiękne życzę ci zdrowych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku buziaki ślę Marii

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prezenty. Wojtuś ma wspaniałą przytulankę. Pisaki do materiału... strasznie jestem do tyłu z takimi rzeczami... :)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ŚŁiczności dostałas . Misio boski ,,

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny prezent na Święta! Życzę pięknych i ciepłych rodzinnych Świąt, a w nadchodzącym roku samych dobrych dni do spełniania zamierzeń i dużo zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne prezenty, gratuluję.:)

  OdpowiedzUsuń

 6. Życzę Wam aby tegoroczne Święta były wyjątkowe.
  Aby upłynęły w rodzinnej atmosferze, miłości i życzliwości.
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknych ,cudownych świąt życzę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tu miłe słowo :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...