Szukaj na tym blogu

niedziela, 8 lutego 2015

Creative Blog Tour ...

... jest to wędrówka po kreatywnych blogach - międzynarodowa zabawa, której celem jest poznawanie nowych osób, ich pasji  i talentów.


Wyróżnienie otrzymałam po raz drugi :) Dziękowałam już Promykowi za pierwsze, ale nie wywiązałam się do końca i nie udzieliłam odpowiedzi na pytania. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. Jeśli ktoś nie zna bloga Justynki to koniecznie musi tam zajrzeć. Nie dość, że lubi czytać jak przystało na bibliotekarkę, to jeszcze przepięknie haftuje, tworzy kartki. Nade wszystko jest bardzo życzliwą osobą i kocha zwierzęta, a nade wszystko koty.


 A ostatnio Nitki Ariadny przyznały mi również to samo wyróżnienie. Podobnie jak Promyk, Madzia jest człowiekiem z pasją. Któż nie zna jej przepięknych haftów na każdą okazję, kartek okolicznościowych w wyjątkowej oprawie hafciarsko-literacko-plastycznej, poduszek, do których głowa sama się przytula? A do tego świetnie radzi sobie w kuchni :)


Dziękuję Wam bardzo!!! Dziękuję szczególnie za niesamowite uzasadnienie, wzruszyłam się czytając.

1. Nad czym obecnie pracuję?
Obecnie mam bardzo mało czasu na robótki, ale zawsze coś tam dłubię. Każdą wolną chwilę poświęcam teraz na serię hafcików z garbuskami. Bardzo podobają się mojemu dziecku wiec będą do jego pokoju. Niedawno otrzymałam zamówione kanwy i muliny, a tu okazuje się że znów muszę kupić kilka mulinek, bo bez nich nie ruszę dalej z garbuskami :) Oprócz tego, czasem sięgam po druty czy szydełko, a wszystko zależy od aktualnych potrzeb. W planach kolejne, tym razem większe hafty o tematyce religijnej.

2. Czym moja praca różni się od innych?
 Trudno powiedzieć czym różni się moja praca od innych, na pewno w to, co robię wkładam swoje serce. Może też to, że potrafię zrobić różne rzeczy, w różnych technikach. Na pewno lubię próbować tworzyć w nieznanych mi wcześniej technikach, jeśli spodoba mi się to, to wracam do tego i doskonalę się, jeśli nie, to cieszę się, że spróbowałam.

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?
Tworzę bo lubię :)) Piszę bloga, bo po narodzinach najmłodszego syna miałam trochę więcej czasu dla siebie, a wcześniej codziennie podczytywałam różne blogi robótkowe. Postanowiłam też spróbować, a potem blog stał się częścią mojej codzienności. To jest niesamowite, że można od innych tak wiele czerpać, uczyć się, być częścią tej niezwykłej społeczności. Dzięki blogowi poznałam wiele twórczych, wyjątkowych osób, odległości czy granice przestały mieć znaczenie.

4. Jak wygląda mój proces tworzenia? 
Tworzę, kiedy mam trochę wolnego, najczęściej są to późne godziny wieczorne, a często i nocne. Niestety nie mam takiego miejsca, które mogłabym nazwać swoją pracownią, a marzy mi się coś takiego, miejsce, w którym nikt nie zakłócał by procesu tworzenia. Bardzo często obok robótki stoi filiżanka kawy :) Lubię mieć wszystko uporządkowane, mimo niewielkiej ilości miejsca, wtedy wszystko przebiega sprawniej. Kolejny haft rozpoczynam wtedy, gdy poprzedni jest skończony, wyjątek stanowią duże hafty, bo wtedy w trakcie powstają mniejsze, czy inne robótki, unikam w ten sposób znużenia tym dużym haftem.

A teraz czas na moją prezentację, zdjęć z moją podobizną mam niewiele, bo to ja najczęściej je robię. Mam natomiast bardzo świeżutki swój portret w wykonaniu Wojtusia :))Swoje nominacje chciałam przekazać osobom, które mnie inspirują, towarzyszą mi od dawna, są mi bliskie:
ale te osoby otrzymały już wyróżnienie, nawet kilkakrotnie.

21 komentarzy:

 1. Gratuluję wyróżnienia kochana ;)))
  Jesienne zdjęcie śliczne ;)
  Tak i Promyk i Nitki Ariadny to cudowne
  dziewczyny bez dwóch zdań !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Xymciu! Wzajemnie - bez dwóch zdań!:))

   Usuń
  2. Oj, wszystkie jesteście cudowne!

   Usuń
 2. Aniu fajnie tak poczytać trochę o Tobie, a raczej o tym jak tworzysz te wszystkie wspaniałe prace.
  Gratuluję wyróżnienia. Miło Cię zobaczyć, a portret namalowany przez Wojtusia jest super :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))
   mi bardziej podoba się ten narysowany portret :)

   Usuń
 3. Radości z dalszego tworzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, jeszcze raz dziękuję, że przyjęłaś wyróżnienie!
  Rośnie Ci mały artysta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! Ostatnio bardzo dużo rysuje :)

   Usuń
 6. Portret jest genialny, podobieństwo niesamowicie uchwycone.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie lepiej wyglądam na tym portrecie ;))
   niż w rzeczywistości.

   Usuń
 7. Gratuluję wyróżnienia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wyróżnienia, a i portret świetny :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tu miłe słowo :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...